Finom Szerelékes Csapat Bajnokság az Alcsi-szigeti Holt Tiszán

Egyesületünk múlt hétvégén részt vett a Közép-Tisza-Vidéki Horgász Egyesületek Szövetség által szervezet Finom Szerelékes Csapat Bajnokságon, ami szintén az Alcsi-szigeti Holt Tisza versenypálya szakaszán tartottak meg.

Az egy napos versenyen sok nagy tudású (válogatott horgász), kiváló helyismerettel rendelkező horgászok között, csapatunk kiegyensúlyozott horgászattal az 5. helyezést (5-5-5-6 ponttal) szerezte meg.

Csapatunk tagjai:

• Borzi Zsolt,

• Lippert Gyula,

• Rizmájer József,

• Szedlacsek Szabolcs,

• és csapatkapitányként Koska Tibor elnök Úr.

A vasárnapi nap pedig a megyei Egyéni Bajnokság került megrendezésre, ahol Egyesületünket Rizmájer József 6., míg Lippert Gyula 10. lett.

Köszönjük a horgászainknak, hogy képviselték mint csapatban, és egyéniben egyaránt a Malom-tó HE.-et! Gratulálunk a szép eredményeikhez!

Gratulálunk minden résztvevőnek, külön a dobogós csapatoknak, és köszönjük a szervezők munkáját.

Nekünk még tovább kell fejlődnünk az apró halas horgászatban, de jövőre újra megmértetjük magunkat.